Kody produktu

Kod kreskowy
7322541336145
Kod producenta
424108
Producent

Logistyka

Jednostka podstawowa
szt.

Opis

Tork alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk o zawartości 80% alkoholu (wag.) skutecznie zabija drobnoustroje, wspierając zapobieganie rozprzestrzenianiu się zakażeń. Skutecznie zwalcza wiele typów mikroorganizmów, w tym wszystkie wirusy osłonkowe oraz noro- i rotawirusy. Doskonały do codziennej higieny rąk, również w środowisku ochrony zdrowia. Niepozostawiająca lepkiej warstwy formuła zawiera składniki nawilżające, które uznano za bezpieczne i delikatne dla skóry. Pasuje do dozowników Tork do mydła i preparatów do dezynfekcji (S4).

  • Skutecznie walczy z niepożądanymi drobnoustrojami - skuteczność potwierdzona normami EN1500, EN 12791 i EN14476 (Wszystkie wirusy osłonkowe, takie jak: HIV, SARS, koronawirus, HBV, HCV, wirus grypy H1N1, H5N1 itp. oraz rotawirus i norowirus).
  • Nawilża skórę i nie pozostawia lepkiej powłoki. Potwierdzono, że jest delikatny i bezpieczny dla skóry (niezależny test na skórze in vitro).
  • Zachowaj bezpieczeństwo przy korzystaniu ze środków biobójczych. Przed użyciem zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie.
  • Wystarczająco stabilny dla dozowników ręcznych oraz bezdotykowych.
  • Skrócony czas pracy personelu sprzątającego: bezproblemowe uzupełnianie wkładów* w czasie krótszym niż 10 sekund potwierdzone certyfikatem**.
  • Pomaga zapewnić prawidłową higienę: Uzupełnianie wkładu każdorazowo za pomocą szczelnej butelki z nową jednorazową pompką zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia i chroni formuły przez cały czas.
  • Ogranicz ilości odpadów: Butelka jest samozasysająca, przez co ilość odpadów zmniejsza się o 70%*.

*Potwierdzone certyfikatem wydanym przez Szwedzkie Stowarzyszenie Reumatyczne, badane zgodnie z testem „Zaprojektowane z myślą o wszystkich”, opublikowane w Swedish Design Research Journal, 2011 r.

**Na podstawie badania przeprowadzonego przez wewnętrzny zespół, w którym mierzono czas uzupełniania wkładów.

* W oparciu o badanie Essity.

© SolEx B2B