Kody produktu

Kod kreskowy
7322541356235
Kod producenta
420108
Producent

Logistyka

Jednostka podstawowa
szt.

Opis

Zapobiegaj zakażeniom, używając wysoce skutecznego Tork alkoholowego preparatu w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk bez spłukiwania o zawartości 80% denaturatu. Szybko odkaża i dezynfekuje dłonie. Przeznaczony do częstego stosowania i uznany za bezpieczny dla skóry, nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach. Idealny dla pracowników służby zdrowia, spełnia wymagania pomieszczeń do dezynfekcji chirurgicznej. Pasuje do Tork dozowników do mydła w płynie i sprayu, które wyróżniają się potwierdzoną łatwością w użyciu (certyfikat Easy-to-use) i zapewniają wysoki poziom higieny rąk.

  • Skutecznie walczy z niepożądanymi drobnoustrojami - skuteczność potwierdzona normami EN1500, EN 12791 i EN14476 (Wszystkie wirusy osłonkowe, takie jak: HIV, SARS, koronawirus, HBV, HCV, wirus grypy H1N1, H5N1 itp. oraz rotawirus i norowirus).
  • Nawilża skórę i nie pozostawia lepkiej powłoki. Potwierdzono, że jest delikatny i bezpieczny dla skóry (niezależny test na skórze in vitro).
  • Higienicznie: szczelna butelka z jednorazową pompką zmniejsza ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii.
  • Bezproblemowa konserwacja potwierdzona certyfikatem i intuicyjne uzupełnianie wkładów w mniej iż 10 sekund.
  • Butelka nadaje się do recyklingu i zasysa się wraz ze zużyciem produktu, co ogranicza odpady.
  • Zachowaj bezpieczeństwo przy korzystaniu ze środków biobójczych. Przed użyciem zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie.
© SolEx B2B