Kody produktu

Kod kreskowy
7322541336350
Kod producenta
424118
Producent

Logistyka

Jednostka podstawowa
szt.

Opis

Pomagaj zapobiegać zakażeniom, używając wysoce skutecznego Tork alkoholowego preparatu w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk bez spłukiwania o zawartości 80% alkoholu (wag.). Przeznaczony do częstego stosowania i uznany za bezpieczny dla skóry, nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach. Idealny dla pracowników służby zdrowia, spełnia wymagania pomieszczeń typu śluza chirurgiczna. Pasuje do wszystkich dozowników Tork do mydła i preparatów do dezynfekcji (S4).

  • Bezproblemowa konserwacja potwierdzona certyfikatem i intuicyjne uzupełnianie wkładów w mniej iż 10 sekund.
  • Zachowaj bezpieczeństwo przy korzystaniu ze środków biobójczych. Przed użyciem zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie.
  • Skutecznie zwalcza wiele typów problematycznych mikroorganizmów - zgodność z normą EN 1500, EN 12791 i EN 14476 (w pełni wirusobójczy).
  • Nawilża skórę i nie pozostawia lepkiej powłoki. Potwierdzono, że jest delikatny i bezpieczny dla skóry (niezależny test na skórze in vitro).
  • Skrócony czas pracy personelu sprzątającego: bezproblemowe uzupełnianie wkładów* w czasie krótszym niż 10 sekund potwierdzone certyfikatem**.
  • Pomaga zapewnić prawidłową higienę: Uzupełnianie wkładu każdorazowo za pomocą szczelnej butelki z nową jednorazową pompką zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia i chroni formuły przez cały czas.
  • Ogranicz ilości odpadów: Butelka jest samozasysająca, przez co ilość odpadów zmniejsza się o 70%*.

*Potwierdzone certyfikatem wydanym przez Szwedzkie Stowarzyszenie Reumatyczne, badane zgodnie z testem „Zaprojektowane z myślą o wszystkich”, opublikowane w Swedish Design Research Journal, 2011 r.

**Na podstawie badania przeprowadzonego przez wewnętrzny zespół, w którym mierzono czas uzupełniania wkładów.

* W oparciu o badanie Essity.

© SolEx B2B