Firma SONPAP działa na terenie Trójmiasta i okolic. Dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości artykuły biurowe i materiały eksploatacyjne pochodzące od uznanych, wiarygodnych producentów sprzętów biurowych na świecie. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu mamy pewność, że dystrybuujemy produkty najwyższej jakości. 

Współpracując z nami otrzymujesz gwarancję ciągłej dostępności najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych w Twoim biurze. Dzięki temu możesz skupić się na najważniejszych zadaniach, nie przejmując się nigdy więcej brakiem podstawowych narzędzi pracy, takich jak przybory do pisania, papier do drukowania czy toner do kopiarki. W ofercie posiadamy szeroki asortyment akcesoriów do urządzeń biurowych między innymi: tusze i tonery, a także artykuły kreślarskie i piśmiennicze (pióra, długopisy, ołówki, markery, zakreślacze) oraz wiele innych. Jestesmy udziałowcem ogólnopolskiego Konsorcjum Biuro Klub. Współpraca w ramach tej grupy integrującej firmy biuroserwisowe na terenie całego kraju, daje nam, a przez to i naszym Klietom jeszcze więcej możliwości. Naszą ofertę opieramy na współpracy z największymi producentami i dystrybutorami branży biuroserwisowej. Dzięki temu możemy każdego dnia dostarczać firmom oraz osobom prywatnym z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic materiały biurowe oraz inne produkty, takie jak:

  • Materiały eksploatacyjne - tusze i tonery do drukarek i kserokopiarek,
  • Nośniki danych, akcesoria i sprzęt komputerowy,
  • Papier i galanterię papierniczą,
  • Artykuły biurowe i galanterię biurową,
  • Urządzenia, maszyny biurowe - drukarki i kopiarki, niszczarki,
  • Urządzenia i akcesoria do oprawy dokumentów - bindownice, termobindownice, laminatory,
  • a także artykuły spożywcze oraz artykuły higieniczne i środki czystości.

Wszystkie zamówione produkty dostarczamy własnym transportem prosto na biurko Klienta, a więc jeśli rano w Twojej firmie zabraknie materiałów eksploatacyjnych, to już w godzinach popołudniowych mogą one zostać dostarczone przez pracowników naszej firmy.

Zamówione towary dostarczymy prosto na Twoje biurko, bez względu na to gdzie jesteś. Na terenie Trójmiasta - w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, a także sąsiadujących miejscowościach: Redzie, Rumii, Wejherowie, Starogardzie Gdańskim, Pruszczu Gdańskim, Straszynie, Tczewie i Żukowie. Zamówienia w tych miejscowościach dostarczamy w ekspresowym tempie za pomocą naszych mobilnych przedstawicieli. Zamówienia z pozostałych miast realizowane są za pośrednictwem firm zrzeszonych w Konsorcjum Biuro Klub lub za pomocą firm kurierskich. Wówczas czas realizacji zamówienia wynosi zwykle od 24 do 48 godzin.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych lub akcesoriów biurowych zapraszamy do skontaktowania się z naszym doradcą pod numerem 58 342 53 48 lub złożenia zamówienia on-line. Szczegóły zamówienia, takie jak forma dostawy, termin płatności oraz ewentualne rabaty ustalamy z naszymi Klientami indywidualnie.

© SolEx B2B