OZNACZENIA

Kod kreskowy
4002432121908
Kod producenta
52581095
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Pojemnik Leitz MyBox, z systemem modułowego ustawiania, stwarza możliwość eleganckiego przechowywania akcesoriów w domu lub biurze. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa o najwyższej jakości z błyszczącym wykończeniem. Posiada charakterystyczne, dwukolorowe wzornictwo. Przeznaczony do postawienia na biurku lub wstawienia do szuflady. Pasuje do dużych i małych pojemników Leitz MyBox. Idealny do przechowywania długopisów, mniejszych akcesoriów i produktów spożywczych.

Stylowy, dwukolorowy pojemnik ułatwiający szybkie, bezproblemowe porządkowanie i przechowywanie rzeczy
W połączeniu z pojemnikiem małym i dużym Leitz MyBox stanowi idealne rozwiązanie do przechowywania zawartości w uporządkowany sposób
Wykonany z trwałego, odpornego na zadrapania, wodoodpornego, a do tego atrakcyjnie prezentującego się tworzywa ABS. Można w nim bezpiecznie przechowywać żywność. Nie zawiera bisfenolu.
Wykorzystując pojemnik wąski jako półkę, zawieszamy go na górnej krawędzi, pozostawiając pod spodem przestrzeń do przechowywania innych przedmiotów.
Nieużywane pojemniki można przechowywać jedne w drugich, oszczędzając w ten sposób miejsce
Łatwe do czyszczenia, z zaokrąglonymi krawędziami
CECHY

Kolor: czarny
Kolekcja: WOW MyBox
WARIANTY PRODUKTU:

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B