OZNACZENIA

Kod kreskowy
4002432116621
Kod producenta
53220001
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Organizer Leitz MyBox, z systemem modułowego ustawiania, stwarza możliwość eleganckiego przechowywania akcesoriów w domu lub biurze. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa o najwyższej jakości z błyszczącym wykończeniem. Pasuje do dużych pojemników Leitz MyBox. Można w nim bezpiecznie przechowywać żywność zarządzając odpowiednio zawartością. Można go także używać bez pojemnika.

Uniwersalny pojemnik z przegródkami do sortowania ułatwiający szybki i łatwy dostęp do zawartości
W połączeniu z pojemnikiem dużym Leitz MyBox stanowi idealne rozwiązanie do przechowywania zawartości w uporządkowany sposób
Wykonany z trwałego, odpornego na zadrapania, wodoodpornego, a do tego atrakcyjnie prezentującego się tworzywa ABS. Można w nim bezpiecznie przechowywać żywność. Nie zawiera bisfenolu.
Z uchwytem ułatwiającym wyjmowanie
Wykorzystując pojemnik sortujący jako organizer wewnątrz pojemnika z pokrywą, zawieszamy go na górnej krawędzi, pozostawiając pod spodem przestrzeń do przechowywania innych przedmiotów.
Nieużywane pojemniki można przechowywać jedne w drugich, oszczędzając w ten sposób miejsce
CECHY

SKU kod katalogowy: 101-0343
Kolor: Biały
Kolekcja: WOW MyBox
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B