OZNACZENIA

Kod kreskowy
4002432121656
Kod producenta
52161095
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Pojemnik Leitz MyBox, z systemem modułowego ustawiania, stwarza możliwość eleganckiego przechowywania akcesoriów w domu lub biurze. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa o najwyższej jakości z błyszczącym wykończeniem. Posiada charakterystyczne, dwukolorowe wzornictwo. Przeznaczony do szybkiego i łatwego, a zarazem niezwykle eleganckiego przechowywania większych akcesoriów domowych lub biurowych, dokumentów i czasopism A4 oraz produktów spożywczych. System modułowy pozwala na optymalizację wykorzystania przestrzeni. Idealnie pasuje do innych produktów z kolekcji Leitz WOW.

Stylowy, dwukolorowy pojemnik ułatwiający szybkie, bezproblemowe porządkowanie i przechowywanie rzeczy
W połączeniu z pojemnikiem wąskim lub organizerem dużym bądź małym stanowi idealne rozwiązanie do przechowywania zawartości w uporządkowany sposób
Wykonany z trwałego, odpornego na zadrapania, wodoodpornego, a do tego atrakcyjnie prezentującego się tworzywa ABS. Można w nim bezpiecznie przechowywać żywność. Nie zawiera bisfenolu.
Oszczędność miejsca: na standardowej półce zmieści się pojemnik duży MyBox z ustawionymi na nim 2 pojemnikami małymi MyBox
Delikatny zatrzask przytrzymuje pokrywę, nie przeszkadzając jednocześnie w jej łatwym zdejmowaniu
Nieużywane pojemniki można przechowywać jedne w drugich, oszczędzając w ten sposób miejsce
Łatwe do czyszczenia, z zaokrąglonymi krawędziami
CECHY

Kolor: czarny
Kolekcja: WOW MyBox
WARIANTY PRODUKTU:

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B