OZNACZENIA

Kod kreskowy
3501170928998
Kod producenta
S0928990
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Cyfrowa waga pocztowa DYMO M2 pozwala na ważenie przesyłek i paczek do 2 kg. Połącz się z komputerem typu PC lub Mac przez USB, by używać popularnego oprogramowania przesyłkowego, w tym Endicia InstaRate** i DYMO Stamps***, by wycenić i nabyć właściwą opłatę pocztową online bez miesięcznej opłaty. Wyświetlacz dzięki wygodnej funkcjonalności zatrzymuje wartość wagi na 10 sekund. Tarowanie dokładnie waży przedmioty w opakowaniu. Wyposażona w automatyczne wyłączanie oraz w ekran LCD pokazujący wagę w wygodnym, cyfrowym formacie – w kg/g lub w lbs./oz. Waga może być zasilana przez kabel USB (w zestawie) lub 3 baterie AAA (nie w zestawie).
**do bezpłatnego pobrania
***do bezpłatnego pobrania po założeniu konta DYMO Stamps

Waży listy i paczki do 2 kg.
Podłącz wagę przez USB do komputera typu PC lub Mac, by używać jej z popularnym oprogramowaniem mailowym lub wysyłkowym – w tym z oprogramowaniem Endica InstaRate lub DYMO Stamps.
Funkcja przytrzymania zatrzymuje stan wyświetlacza wagi na 10 sekund.
Funkcja tarowania pozwalająca zważyć przesyłkę bez wagi opakowania.
Zasilanie przez USB (w zestawie) lub przez 3 baterie AAA (nie w zestawie).
CECHY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B