OZNACZENIA

Kod kreskowy
3501170915486
Kod producenta
S0915480
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Przenośna, wysokowydajna drukarka etykiet LabelManager 420P wyposażona jest w wygodny zestaw akumulatorowy, duży podświetlany wyświetlacz i interfejs użytkownika z szybkim dostępem do klawiszy, fontów i efektów tekstowych. Połącz drukarkę z komputerem typu PC lub Mac i użyj oprogramowania DYMO Label Software, by projektować na ekranie komputera etykiety z kodami kreskowymi, logami i grafikami albo drukować pakiety etykiet z tekstu w arkuszu kalkulacyjnym lub bazie danych. To kompletny zestaw etykietujący z drukarką etykiet, 4 rolkami etykiet D1, 2 zasilaczami (EU i UK), zestawem akumulatorowym i walizką.

Nanoś na etykiety kody kreskowe, loga i grafiki dzięki połączeniu z komputerem typu PC lub Mac.
Drukuje kody kreskowe: UPC-E, Code 39, Code 128, EAN 13, EAN 8, UPC-A.
Duży, podświetlany wyświetlacz na 4 linie pozwala zobaczyć efekty tekstowe przed wydrukowaniem.
Skorzystaj z długo działającego zestawu akumulatorowego do drukarki etykiet.
W zestawie: drukarka etykiet LM 420 P, 4 kaset etykiet D1, czarny druk na przezroczystym tle 6mm, czarny na żółtym 9 mm, czarny na białym 12 mm i czarny na czerwonym 19 mm, zestaw akumulatorowy do drukarki, kabel USB, 2 zasilacze do drukarki (EU i UK), skrócona instrukcja i walizka do przechowywania.
Drukuje do 10 kopii tej samej etykiety, tworzy etykiety w 7 rozmiarach fontów, 8 stylach fontów, 10 stylach tekstu, 8 obramowaniach i z możliwością podkreślenia.
CECHY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B