OZNACZENIA

Kod kreskowy
3026980911522
Kod producenta
2091152
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Duży, graficzny wyświetlacz, klawisze szybkiego formatowania i pojemny akumulator sprawiają, że zestaw DYMO LabelManager 280 to przepustka do szybkiego, płynnego etykietowania. Klawiatura typu QWERTY, jak w komputerze, sprawdza się świetnie do pisania szybko, wygodnie i łatwo. Ponadto opcja podłączenia do komputera typu PC lub Mac umożliwia zmianę fontów i grafiki etykiety na własnym komputerze. LabelManager 280 drukuje etykiety DYMO D1 w szerokości 6, 9 i 12 mm w różnorodnych kolorach - świetnie się nada do etykietowania archiwów, półek, wyposażenia i innych. To kompletny zestaw etykietujący z drukarką etykiet, 2 rolkami etykiet D1, 2 zasilaczami (EU i UK), zestawem akumulatorowym i walizką.

Etykietuj w biegu z ładowaną, ręczną drukarką etykiet. Zmieniaj wzory dzięki różnym fontom i obrazom po połączeniu się ze swoim komputerem typu Mac lub PC.

Ciesz się długo działającym zestawem akumulatorowym tej przenośnej drukarki i wpisuj tekst szybko za pomocą klawiatury typu QWERTY.
Twórz wysokiej jakości etykiety do wszystkich potrzeb organizacyjnych w różnych rozmiarach fontów, 7 stylach tekstu, 8 obramowaniach, z podkreśleniami i 220 symbolami i grafikami.
Kompatybilne z etykietami D1 i IND o szerokości 6, 9 i 12 mm.
W zestawie: drukarka etykiet LM 280, 2 kasety etykiet D1: czarny nadruk na białym tle 12 mm x 7 m oraz czarny na przezroczystym tle 9 mm x 7 m, zestaw akumulatorowy do drukarki, kabel USB, 2 zasilacze do drukarki (EU i UK), skrócona instrukcja i walizka do przechowywania.
CECHY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B