OZNACZENIA

Kod kreskowy
3026980944926
Kod producenta
2094492
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Zestaw z wszechstronną drukarką etykiet DYMO LabelManager 210D sprawi, że etykietowanie stanie się prostsze dla całego biura. Szeroki wyświetlacz, wygodna klawiatura QWERTY, klawisze szybkiego dostępu i prosta nawigacja sprawia, że ta drukarka etykiet to doskonały wybór do biura. 6 rozmiarów fontów, 7 styli tekstów, 8 obramowań i duży wybór symboli pomagają utrzymać porządek we wszystkim. To kompletny zestaw etykietujący z drukarką etykiet, rolką etykiet D1, 2 zasilaczami (EU i UK) i walizką.

Szybko pisz i edytuj tekst dzięki dużemu wyświetlaczowi i klawiaturze o stosowanym w komputerach układzie QWERTY.
Proste etykietowanie dla całego biura - zastosuj przyciski szybkiego dostępu, by łatwo wstawiać znaki interpunkcyjne, waluty i symbole.
Zapamiętywanie do 9 wzorów etykiet, drukowanie do 10 kopii etykiety, tworzenie wzorów z użyciem 6 fontów, 7 styli i 8 różnych obramowań.
Prosta nawigacja każdemu ułatwia korzystanie.
W zestawie: dukarka etykiet LM 210 D, 1 kaseta etykiet D1 (czarny nadruk na białym tle) 12 mm x 7 m, 2 zasilacze do drukarki (EU i UK), skrócona instrukcja i walizka do przechowywania.
CECHY

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B