OZNACZENIA

Kod kreskowy
3501170946329
Kod producenta
S0946320
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS

Z tą drukarką etykiet zaznaczysz swój ślad w świecie. Wystarczy napisać tekst, wyedytować z klawiszem szybkiego formatowania i wydrukować idealne, profesjonalne etykiety za każdym razem. 6 rozmiarów fontów, 8 styli tekstu i ponad 200 symboli drukarki etykiet LabelManager 160 ułatwia tworzenie wysokiej jakości etykiet do wszystkich potrzeb organizacyjnych. Ponadto jest lekka i kompaktowa, więc łatwo się przenosi - dzięki temu można etykietować niemal wszystko, niemal wszędzie. By wydłużyć żywotność akumulatora, automatyczne wyłączanie wyłącza drukarkę, gdy nie jest używana.

Pisz szybko na klawiaturze o stosowanym w komputerach układzie QWERTY. Edytuj jednym ruchem ręki dzięki klawiszom szybkiego formatowania. Drukuj perfekcyjne, profesjonalne etykiety za każdym razem.
Jest lekka i kompaktowa, więc łatwo się przenosi - dzięki temu można etykietować niemal wszystko, niemal wszędzie.
Twórz wysokiej jakości etykiety w 6 rozmiarach fontów, 8 stylach tekstu, 4 obramowaniach, z podkreśleniami i 228 symbolami i grafikami.
Ciesz się dłuższym czasem działania akumulatora z funkcją automatycznego wyłączania.
W zestawie: drukarka etykiet LabelManager 160, startowa kaseta etykiet D1 (czarny nadruk na białym tle), instrukcja szybkiej instalacji, ograniczona gwarancja na 1 rok.
CECHY

SKU kod katalogowy: 225-0111
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B