OZNACZENIA

Kod kreskowy
4005546803463
Kod producenta
861319
Producent
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
opak.
OPIS

COMBIBOXX to system, który zwraca uwagę prostym i praktycznym wzorem. Przezroczysty,
wysokiej jakości materiał sprzyja skutecznej prezentacji. Prosta budowa elementów umożliwia korzystanie z wielu kombinacji w formatach A4 i 1/3 A4. Budowa półek sprzyja wygodnemu wkładaniu i wyjmowaniu ulotek. Półki łączą się łatwo i pewnie, tak, że nawet zapełniony zestaw można bez problemu przestawić. Kilka podstawowych elementów daje możliwość szybkiego tworzenia wielu wariantów. Istnieje również możliwość rozbudowy systemu w obu formatach.

Wszystkie zestawy mogą być wykorzystywane zarówno na biurku jak i na ścianie bez potrzeby kupowania dodatkowych elementów. Dołączone do kompletu nóżki można obracać o 180 stopni samemu decydując, czy system będzie wykorzystany na biurku czy na ścianie. Półki formatu A4 mogą pomieścić informacje formatu nieco większego ni standardowe A4, tj. 311 x 240 mm. Maksymalne wypełnienie pojedyńczej półki wynosi 24 mm.

Zestaw COMBIBOXX pro składa się z jednej półki formatu A4 i czterech półek formatu 1/3 A4.
Można go rozbudować poprzez dołożenie modułu
do rozbudowy COMBIBOXX A4 extension (Nr art.: 8579)
lub COMBIBOXX 1/3A4 extension (Nr art.: 8598).
CECHY

SKU kod katalogowy: SKU
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B