Kody produktu

Kod kreskowy
5903273520013
Kod producenta
MZ001
Producent

Logistyka

Jednostka podstawowa
szt.

Opis

Akcesoria do tablic MEMOBE - ZESTAW NA START
1. MP008 (płyn 125 ml)
Płyn MemoBe do regularnego czyszczenia tablic suchościeralno-magnetycznych z powierzchnią lakierowaną lub ceramiczną. Usuwa pozostałości tuszu bez pozostawiania smug. Konserwuje i zabezpiecza powierzchnię tablic poprawiając ich właściwości suchościeralne. Produkt biodegradowalny, przyjazny dla środowiska. Praktyczny rozpylacz ułatwia aplikację. Pojemność 125 ml.
2. MM004-99 (markery kpl. 4 szt.)
Markery suchościeralne MemoBe. Markery dedykowane do tablic o powierzchniach suchościeralnych - lakierowanych, ceramicznych, szklanych. Tusz o delikatnym zapachu na bazie alkoholu w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim lub zielonym. Okrągła końcówka o grubości linii 2-3 mm. Intensywne kolory. Zestaw zwiera 4 kolory.
3. MG001 (gąbka magnetyczna)
Gąbka MemoBe do czyszczenia tablic suchościeralno - magnetycznych z wbudowanym wewnątrz magnesem, dzięki któremu gąbka jest zawsze pod ręką. Poręczny piankowy uchwyt o ergonomicznym kształcie gwarantuje komfort użytkowania, a miękka filcowa warstwa czyszcząca zapewnia dokładne czyszczenie.
4. MU001 (uchwyt na markery)
Uchwyt MemoBe do markerów do tablic suchościeralnych magnetycznych. Wydzielone 4 przegródki na markery. Magnetyczne paski z tyłu umożliwiają bezinwazyjny montaż na tablicy - markery są zawsze pod ręką. Zapewnia właściwe przechowywanie markerów w pozycji poziomej. Praktyczny i poręczny - zajmuje niewiele miejsca. Wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Polecany do tablic magnetycznych.
5. MM002-99 (magnesy 12 szt., f20 mm)
Magnesy do tablic MemoBe. Zestaw okrągłych magnesów do tablic i innych powierzchni magnetycznych. Plastikowa obudowa nadaje magnesom estetyki. Doskonałe wsparcie podczas prezentacji informacji i grafik. W zestawie 12 szt. o średnicy 20 mm, opakowanie blistrowe.

© SolEx B2B