PRODUCENCI
SZYBKI KONTAKT

SONPAP
telefon: (+58) 342 53 48
fax: (+58) 342 67 48
sonpap@sonpap.pl

Newsletter

 

Zapisz się do newslettera. Dzięki temu będziesz na bieżąco z naszymi nowościami. Tym sposobem informacje o atrakcyjnych promocjach, ciekawych konkursach i nowinkach ze świata artykułów biurowych i papierniczych trafią do Ciebie najszybciej.

Na bieżąco oferujemy szeroki wybór papierów i materiałów eksploatacyjnych, tuszy, tonerów i bębnów do ploterów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kopiarek, a także same urządzenia. Oprócz urządzeń drukujących oferujemy niszczarki, laminatory, bindownice, gilotyny, trymery, a także liczarki pieniędzy, testery banknotów, a nawet sejfy, czy idąc w kierunku komunikacji audiowizualnej kompleksowe wyposażenie sal edukacyjnych i konferencyjnych w projektory multimedialne, wizualizery, tablice i monitory interaktywne. Zapewniamy także dostęp do szerokiej oferty krzeseł i foteli, mat pod krzesła oraz akcesoriów ergonomicznych takich jak podnóżki, podpórki ergonomiczne pod plecy czy pod nadgarstki, a także mebli biurowych i mebli metalowych. Oferujemy też takie wyposażenie stanowisk pracy jak apteczki, szafki na klucze czy przydrzwiowe tabliczki informacyjne. Wśród pełnej palety artykułów biurowych znajdziesz u nas między innymi artykuły piśmiennicze, pióra, długopisy, cienkopisy, ołówki, markery, artykuły kreślarskie, artykuły archiwizacyjne, segregatory, skoroszyty, teczki i koszulki na dokumenty, wszelkiego rodzaju koperty od tradycyjnych przez koperty bąbelkowe do kopert kurierskich i bezpiecznych. Z nami wyposażysz biurko w dziurkacze, zszywacze, nożyczki, przyborniki, szuflady na dokumenty, gazetowniki i tym podobne. Dla wygody naszych klientów w ofercie posiadamy też kompletną ofertę chemii gospodarczej i artykułów higienicznych. Dostarczamy też szeroko pojęte artykuły BHP, a na dokładkę :-) żeby było miło i przyjemnie zapewniamy też podstawowe artykuły spożywcze – kawy, herbaty, ciasteczka i tym podobne.

Wszystkie wyżej wymienione artykuły, dla Twojej wygody, dostarczymy na terenie Trójmiasta i okolic własnym, ekspresowym i bezpłatnym transportem. Jeżeli szukasz dostawcy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego koniecznie zgłoś się do nas: 58 342 53 48 lub sonpap@sonpap.pl Serdecznie zapraszamy! Aha i koniecznie zapisz się do newslettera, przy takiej gamie atrakcyjnych produktów to jedyna droga, żeby zawsze być na bieżąco!Sklep internetowy obsługiwany przez system inKontrahent - www.inkontrahent.pl
Wymienione w sklepie nazwy, znaki firmowe i znaki towarowe są wyłączną własnością ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.