PRODUCENCI
SZYBKI KONTAKT

SONPAP
telefon: (+58) 342 53 48
fax: (+58) 342 67 48
sonpap@sonpap.pl

Kontakt

   80-298 Gdańsk
   ul. Rakietowa 18
   tel./fax: + 48 58 342 53 48
   tel.: + 48 58 573 63 63
   email:
sonpap@sonpap.pl

Firma SONPAP zlokalizowana jest w Gdańsku, jednak swoim zasięgiem obejmuje całe Trójmiasto oraz najbliższe okolice. Nasza firma zaprasza do współpracy właścicieli małych, średnich i dużych firm. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które oferuje konkurencyjne ceny oraz najlepszą jakość urządzeń biurowych, akcesoriów komputerowych, a także produktów eksploatacyjnych. Klientom, którzy zakupili produkty i akcesoria biurowe w naszej firmie, dowozimy je własnym transportem na terenie Trójmiasta oraz okolic. Obsługujemy własnym transportem okolice Gdańska, Gdyni i Sopotu. 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, służymy profesjonalną poradą, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Jeżeli zainteresowały Państwa produkty dostępne na naszej stronie lub w katalogach produktowych, to zapraszamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem pod jednym z podanych numerów telefonów, adresem e-mail lub za pomocą formularza umieszczonego poniżej. Firma SONPAP zaprasza wszystkich zainteresowanych ofertą naszych produktów do składania zamówień!

 


Sklep internetowy obsługiwany przez system inKontrahent - www.inkontrahent.pl
Wymienione w sklepie nazwy, znaki firmowe i znaki towarowe są wyłączną własnością ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.