PRODUCENCI
SZYBKI KONTAKT

SONPAP
telefon: (+58) 342 53 48
fax: (+58) 342 67 48
sonpap@sonpap.pl

Jak działamy

 


Zamówienia telefoniczne i faxowe
Klienci firmy SONPAP mogą złożyć zamówienie telefonicznie. Nasze linie są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Aby złożyć zamówienie, wystarczy zadzwonić pod numer 58 342 53 48 i zamówić produkty, których aktualnie się potrzebuje. Zamówienia można składać również faksem, przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu. Do sporządzenia zamówienia faksowego proponujemy użyć formularza znajdującego się w naszym drukowanym katalogu.


Zamówienia elektroniczne
Najwygodniej złożyć zamówienie poprzez serwis internetowy, który powstał z myślą o Klientach, którzy kładą nacisk na łatwość wyszukiwania, a także stale aktualną ofertę produktową. Dzięki specjalnie przygotowanym skryptom, nasza strona pokazuje stany magazynowe produktów, które dostępne są od ręki. Dodatkowo, aby ułatwić wyszukiwanie i dobór odpowiednich akcesoriów, wszystkie produkty na stronie są bardzo szczegółowo opisane. Zamówienia elektroniczne można składać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Realizujemy też zamówienia przesłane pocztą elektroniczną na adres zakupy@sonpap.pl.


Szeroka gama produktów
Posiadamy szeroką gamę akcesoriów biurowych i materiałów eksploatacyjnych, a produkty widoczne w naszym serwisie internetowym, a także katalogach, to tylko część naszej oferty. Od wielu lat współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, których jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem na terenie Polski. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom produkty najwyższej jakości, które sprzedajemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Cyklicznie organizujemy akcje promocyjne, aby Klienci mogli zakupić urządzenia biurowe i artykuły piśmiennicze po jeszcze niższych cenach. Specjalnie dla naszych Klientów sprowadzamy produkty na zamówienie.


Ekspresowe dostawy
Dostawy realizujemy tego samego lub następnego dnia od momentu złożenia zamówienia, w zależności od odległości. Na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu dostawy realizujemy własnym transportem lub za pomocą zewnętrznej firmy kurierskiej. Koszt dostawy zależny jest od wartości zamówienia. Dla naszych stałych Partnerów oferujemy transport gratis! W przypadku zamówień nietypowych termin realizacji uzgadniamy indywidualnie. Pilne zamówienia naszych Klientów realizujemy zawsze w pierwszej kolejności.

Dostawa prosto na biurko
Firma SONPAP powstała, aby ułatwić codzienną pracę biurową naszym Klientom. Dzięki nam, nie musisz tracić swojego cennego czasu, kiedy zabraknie Tobie lub w Twojej firmie papieru do faksu, tonera lub tuszu do drukarki czy długopisów. Wystarczy, że dasz nam o tym znać, a po chwili wszystko, czego akurat potrzebujesz będzie w drodze do Ciebie lub Twojego biura.


Twój Partner
Firma SONPAP, to rzetelny i sprawdzony dostawca sprzętu biurowego i akcesoriów eksploatacyjnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Ponieważ Klient jest dla nas najważniejszy, to zawsze pomożemy wybrać produkt najbardziej odpowiadający oczekiwaniom i aktualnym potrzebom. Jeżeli masz pytania wystarczy zadzwonić! Formę dostawy, termin płatności oraz rabaty ustalamy indywidualnie. Twoje zadowolenie będzie dla nas największą satysfakcją.

 Sklep internetowy obsługiwany przez system inKontrahent - www.inkontrahent.pl
Wymienione w sklepie nazwy, znaki firmowe i znaki towarowe są wyłączną własnością ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.